BHF1-2500 Window&Door Frame press
Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd.
Contact Now
BHF1-2500 Window&Door Frame press Number of working face 1 Max.working length 2500mm Max.working width 1000mm Max.working thickness 80mm Rated pressure 16MPa Total electrical connection 3kW Overall ...